Zbliża się długo wyczekiwany moment. Kontynuacja serii anime Bleach została oficjalnie zapowiedziana już w 2020 roku. Niestety, prawdopodobnie przez pandemię Koronawirusa prace nad nowymi przygodami Ichigo trochę się wydłużyły. Niedawno otrzymaliśmy potwierdzenie, że nowe odcinki Bleacha otrzymają zwiastun na zbliżającym się evencie Jump Festa 2022.

Wspomniane wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, jednak przecieki właśnie zaczęły napływać do sieci. Dowiedzieliśmy się, że nowy sezon serii anime Bleach wystartuje w październiku 2022 roku.

cngfngf

 

Pierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek - Thousand Year Blood War - obejmuje rozdziały 481 - 686. Oznacza to, że na fanów Ichigo czeka jeszcze spora dawka nowych epizodów.

W trakcie Jump Festy zostanie zaprezentowany zwiastun nadciągającej kontynuacji, więc opisany przeciek to jedynie część tego co przygotowało wydawnictwo Shueisha i twórcy anime. Wydarzenie Jump Festa 2022 odbędzie się w terminie 18 - 19 grudnia 2022 roku, ale panel poświęcony Bleachowi będzie miał miejsce 18 grudnia. O wszelkich nowinkach w tym temacie będziemy was informować na bieżąco.