Chociaż wydarzenie Jump Festa 2022 odbędzie się dopiero w najbliższy weekend, już teraz do sieci zaczęły wyciekać najważniejsze ogłoszenia. Dowiedzieliśmy się, że seria anime Bleach powróci z nowym sezonem już w październiku 2022 roku. Okazuje się jednak, że przyszłoroczna jesień zapowiada się naprawdę niesamowicie.

Ogłoszono, że również w październiku 2022 roku zadebiutuje zapowiedziany niedawno szósty sezon serii anime Boku no Hero Academia.

vdfbsbfb

 

Nadciągający nowy sezon będzie stanowił adaptację wątku "Paranormal Liberation War", który obejmuje rozdziały 253 - 306 z mangi Koheia Horikoshiego. Oznacza to, że na widzów prawdopodobnie ponownie czeka 25 odcinków. Możemy również śmiało założyć, że za szósty sezon ponownie będzie odpowiedzialne studio Bones.

Przypominamy przy okazji, że na latem tego roku do japońskich kin wszedł film anime Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission. Termin wydania tej pozycji na nośnikach blu-ray i DVD nie został wyjawiony, ale prawdopodobnie nastąpi to wiosną 2022 roku.

Czekacie na powrót młodych bohaterów?