Zaledwie przedwczoraj dostaliśmy nowe informacje na temat trzeciego filmu anime z uniwersum Boku no Hero Academia, a już teraz do sieci trafił pierwszy teaser wspomnianej produkcji.

Poniższe wideo zostało udostępnione z okazji odbywającego się w ten weekend wydarzenia AnimeJapan 2021. Sprawdźcie poniżej, jak prezentuje się film Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission.

 

 

Chociaż zarys fabularny tej produkcji nie został wyjawiony, krótki teaser daje nam do zrozumienia, że główny bohater, Izuku Midoriya, zostanie oskarżony o masowe morderstwo. Możemy śmiało założyć, że wraz z przyjaciółmi rozpocznie on własną misję, której celem będzie odkrycie kto czyha na jego życie, oraz oczyszczenie swojego imienia.

Data premiery w japońskich kinach to 6 sierpnia 2021 roku.

 

Pierwszy film anime z tego uniwersum, Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero, pojawił się w sierpniu 2018 roku, a drugi, Boku no Hero Academia the Movie 2: Heroes:Rising, zagościł w japońskich kinach w grudniu 2019 roku.

Data premiery 5. sezonu serii anime Boku no Hero Academia to 27 marca 2021 roku (pierwszy epizod jest już dostępny). Obecnie na polskim Netflikse dostępne są tylko dwa sezony tej produkcji. Miejmy nadzieję, że już niedługo się to zmieni.

Warto dodać również, że niedawno ogłoszono, iż dzieło Kouheia Horikoshiego wkroczyło właśnie w ostatni wątek fabularny. Nie wiadomo jednak kiedy manga o młodych bohaterach faktycznie dobiegnie końca.

 

Tagi Anime Filmy