To kolejny przeciek na kilka dni przed Jump Festą. Chociaż wspomniany event odbędzie się w nadciągający weekend, już teraz wiemy, że w październiku przyszłego roku czeka nas premiera kolejnych sezonów serii anime Bleach i Boku no Hero Academia.

Poznaliśmy także szczegóły na temat kolejnych animowanych przygód Senkuu. Niestety, na premierę zapowiedzianego jakiś czas temu trzeciego sezonu serii anime Dr. Stone poczekamy aż do 2023 roku. Żaden dokładniejszy termin nie został wyjawiony.

 

Dr. Stone to manga, która zadebiutowała w marcu 2017 roku i do tej pory ukazuje się w formie tygodnika. Tytuł ten rozgrywa się w przyszłości oddalonej o 3700 lat, gdy z wieloletniego skamielenia wybudzają się kolejni ludzie. Świat już dawno pochłonęła roślinność, a przetrwanie w tym dzikim klimacie może zapewnić tylko znajomość nauki. Głównym bohaterem jest młodzieniec imieniem Senkuu, który wykorzystuje swój geniusz, aby przywrócić światu najważniejsze rozwiązania technologiczne.

Chociaż na premierę kolejnego sezonu tego tytułu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, już latem 2022 roku zadebiutuje odcinek specjalny poświęcony postaci Ryusuia Nanamiego. Głosu użyczy mu Ryota Suzuki.

 

Za historię tej mangi odpowiada Riichiro Inagaki, a rysunkami mangi zajmuje się Boichi. Dr. Stone otrzymał pierwszą serię anime już w 2019 roku. Sequel - Dr. Stone: Stone Wars - zadebiutował w styczniu tego roku, a ostatni 11. odcinek pojawił się 25 marca.

Czekacie na powrót tego tytułu?

 

Tagi Anime Manga