Wielkimi krokami zbliża się premiera bijatyki ze świata znanej mangi shonen. Przedstawiciele firmy Bushiroad Games i studia Eighting podzielili się pierwszym zwiastunem produkcji zatytułowanej Hunter x Hunter: Nen x Impact.

Poniższy materiał nie tylko przedstawia kilka kluczowych postaci, ale potwierdza także platformy celowe. Po grę sięgną właściciele PlayStation 5, Nintendo Switch i PC.

 

 

Poza zwiastunem, w ręce graczy oddano aż 13-minutowe wideo z gameplayem. Sprawdźcie, jak faktycznie będzie prezentowała się ta produkcja:

 

 

 

Niestety, żadne dodatkowe szczegóły na temat tego projektu nie zostały jeszcze wyjawione. Jednak, już teraz możemy być pewni, że wśród grywalnych postaci pojawią się: Gon, Killua, Hisoka, Kurapika, Leorio i Netero. Oczywiście, to dopiero pierwszy teaser, więc kolejni grywalni wojownicy zostaną wyjawienie w niedalekiej przyszłości.

Hunter x Hunter to historia nastoletnie Gona, który, pragnąc odnaleźć ojca, zostaje "łowcą". To elitarni wojownicy posiadający niezwykłe moce. Dzieło Yoshihiro Togashiego odznacza się bardzo oryginalną fabułą, widowiskowymi walkami i ciekawie napisanymi postaciami. Mimo licznych przerw, pozycja ta nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem w fandomie mangi i anime. Na Netfliksie można znaleźć 148-odcinkową serię anime Hunter x Hunter wydaną w 2011 roku.

Yoshihiro Togashi cierpi na poważne problemy zdrowotne, w tym między innymi na chroniczne bóle pleców. Jego stan uniemożliwia mu regularną pracę nad mangą Hunter x Hunter, która rozpoczęła się w 1998 roku, a do tej pory dostała tylko 400 rozdziałów (dla porównania One Piece z 1997 roku ma już ponad 1100 rozdziałów).

Data premiery gry Hunter x Hunter: Nen x Impact jeszcze nie jest znana.