Termin premiery kontynuacji serii anime Bleach, termin premiery szóstego sezonu serii anime Boku no Hero Academia, oraz przybliżona data premiery trzeciego sezonu serii anime Dr. Stone to nie wszystkie przecieki z nadciągającego wydarzenia Jump Festa, które właśnie trafiły do sieci.

Dowiedzieliśmy się również, że zapowiedziana jakiś czas temu ekranizacja popularnej mangi Spy x Family zadebiutuje już w kwietniu 2022 roku. Za powstanie tego tytułu będa odpowiadały bardzo doświadczone ekipy ze studiów animacji Wit (Attack on Titan, Vinland Saga) i CloverWorks (The Promised Neverland).

 

Akcja serii rozgrywa się w fikcyjnych realiach zbliżonych atmosferą i poziomem technologii do znanego nam okresu Zimnej Wojny. Głównym bohaterem jest Zmierzch, wybitnie uzdolniony szpieg, który dla powodzenia swojej najnowszej misji potrzebuje rodziny... a przynajmniej kogoś, kto członka owej rodziny będzie udawał. Z tego też powodu adoptuje małą dziewczynkę oraz zgadza się udawać męża kobiety, która dla własnego bezpieczeństwa również chce sprawiać wrażenie, że jest już w związku.

Zmierzch nie wie jednak, że w tej rodzinie nie tylko on, ale i inni mają coś do ukrycia. Anya, jego rzekoma córeczka, jest telepatką, która uciekła z rządowego programu eksperymentalnego, a żona, Yor, to tak naprawdę zabójczyni na zlecenie, bez mrugnięcia okiem mordująca wrogów ojczyzny.

Podczas samego wydarzenia Jump Festa 2022 może zadebiutować zwiastun serii anime Spy x Family, więc powyższy przeciek to nie jedyna informacja, jaka czeka nas w ten weekend. Wspomniany event odbędzie się w terminie 18 - 19 grudnia 2021 roku.

Czekacie na premierę animowanych przygód tej nietypowej rodzinki?