Jeśli śledziliście temat na bieżąco to nie poczujecie się zaskoczeni. Podczas odbywającego się w ten weekend wydarzenia Jump Festa został potwierdzony niedawny przeciek. Dowiedzieliśmy się, że zapowiedziany w marcu zeszłego roku kolejny sezon serii anime Bleach wystartuje dokładnie w październiku 2022 roku.

Ponadto, do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun nowych odcinków, które otrzymały podtytuł "Bleach: Thousand-Year Blood War Arc". Sprawdźcie poniżej wspomniane wideo.

 

 

 

Pierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek - Thousand Year Blood War - obejmuje rozdziały 481 - 686. Oznacza to, że na fanów Ichigo czeka jeszcze spora dawka nowych epizodów.

Tym razem głównym zagrożeniem będzie potężny Yhwach, oraz jego armia, której celem będzie zniszczenie Stowarzyszenia Dusz.

 

Za powstanie nowego sezonu ponownie odpowiedzialne będzie studio Pierrot. Ogłoszono również, że nadciągający sezon przedstawi wydarzenia z wszystkich pozostałych rozdziałów dzieła Tite Kubo.

Czekacie na powrót Bleacha?

 

 

Tagi Anime Bleach