Kolejny interesujący animowany projekt pojawi się już niedługo na Netfliksie. Przedstawiciele giganta streamingu podzielili się zapowiedzią produkcji odcinkowej o tytule Niebieskooki samuraj (Blue Eye Samurai).

Streamingowa premiera tego serialu animowanego odbędzie się już 3 listopada 2023 roku. Sprawdźcie poniżej wspomniany zwiastun pełen akcji.

 

 

Ten prowokacyjny i urzekający wizualnie serial zanurza widza w świecie barwnych animacji dla dorosłych z domieszką akcji na żywo. Akcja „Niebieskookiego samuraja” rozgrywa się w Japonii okresu Edo i podąża za Mizu (głos podkłada Maya Erskine), mistrzynią miecza, która żyje w przebraniu, szukając wybawienia w zemście.

Blue Eye Samurai

Twórcami, producentami wykonawczymi i scenarzystami „Niebieskookiego samuraja” są Amber Noizumi i Michael Green. Producentem wykonawczym jest także Erwin Stoff. Z kolei Jane Wu jest producentką i reżyserką. Studio animacji: Blue Spirit. Obsada głosowa: Maya Erskine (Mizu), George Takei (Seki), Masi Oka (Ringo), Cary-Hiroyuki Tagawa (The Swordmaker), Brenda Song (Akemi), Darren Barnet (Taigen), Randall Park (Heiji Shindo), and Kenneth Branagh (Abijah Fowler). Supporting voice cast includes Stephanie Hsu (Ise), Ming-Na Wen (Madame Kaji), Harry Shum Jr. (Takayoshi), Mark Dacascos (Chiaki) i inni.

Czekacie na premierę?