Wieloletni fani mangi i serii anime One Piece z przymrużeniem oka wyglądają nadciagającego serialu aktorskiego, który przygotowuje Netflix. Premiera tej produkcji ma odbyć się jeszcze w tym roku, więc gigant streamingu rozpędza maszynę promocyjną.

Tym razem do sieci trafił plakat przedstawiający Going Merry, czyli statek należący do załogi Słomianych Kapeluszy. Design okrętu wywołał jednak niemałą burzę wród fanów twórczości Eiichiro Ody. Going Merry wygląda... zastanawiająco.

 

Podobnie, jak manga i seria anime One Piece, wspomniany projekt skupi się na grupie piratów, której przewodzi Monkey D. Luffy. Załoga Słomianych Kapeluszy wyruszy w wielką podróż, której celem będzie dopłynięcie na sam kraniec oceanu Grand Line, a tym samym opłynięcie całego świata i znalezienie legendarnego skarbu - One Piece.

Dla przypomnienia, główna obsada to: Inaki Godoy jako Monkey D. Luffy, Mackenyu jako Roronoa Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero Gibson jako Usopp i Taz Skylar jako Sanji.

Pierwszy sezon serialu aktorskiego One Piece obejmie osiem trwających po godzinę epizodów. Twórcy już teraz przymierzają się do prac nad drugim sezonem, ale ten nie otrzymał jeszcze zielonego światła od Netfliksa. Termin premiery pozostaje nieznany, ale już 31 maja i w połowie lipca odbędą się specjalne eventy, na których dostaniemy dodatkowe informacje związane z tym serialem.