Nadciąga produkcja aktorska, której prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Przedstawiciele japońskiego oddziału Netfliksa zapowiedzieli serial live-action bazujący na mandze Yoshihiro Togashiego, Yu Yu Hakusho.

Za powstanie tego projektu odpowiedzialna będzie firma Robot, a Kazutaka Sakamoto i Akira Morii pełnią funkcje producentów.

bgb

 

  • Yu Yu Hakusho historia Yusuke Urameshi, nastolatka, który ginie ale otrzymuje w zaświatach bardzo ciekawą ofertę. Yusuke zostaje duchowym detektywem polującym na demony przebywające w świecie żywych. Dzięki temu ma szansę kontaktować się z bliskimi, mimo swojego obecnego stanu.

Autorem tego tytułu jest mangaka, który ma na swoim koncie inny wielki hit. Togashi odpowiada także za mangę Hunter x Hunter.

Na obecny moment wiadomo, że serial aktorski Yu Yu Hakusho zadebiutuje równocześnie na całym świecie, czyli nie tylko na japońskim Netfliksie, ale także w Polsce. Data premiery pozostaje nieznana. Co się tyczy obsady, możemy śmiało założyć, że skoro serial powstaje w Japonii to będzie ona składała się tylko z azjatyckich aktorów i aktorek.

Seria anime Yu Yu Hakusho jest obecnie dostępna na Netfliksie w całości.