Bandai Namco Europe ogłosiło Sword Art Online: Fractured Daydream – przygodówkę z naciskiem na tryb wieloosobowy, opartą na popularnej serii Sword Art Online. Gra ukaże się w 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz Steam.

Ruszyły również zapisy na zamknięte beta-testy zaplanowane na termin 11 - 17 marca 2024 roku. Zarejestrować się można pod tym adresem, ale tylko do 4 marca.

 

 

Sword Art Online: Fractured Daydream to wieloosobowa produkcja, w której duży nacisk zostanie postawiony również na kooperację. Gracze mogą liczyć na zupełnie nową mechanikę gameplayu, oraz ponad 20 różnych grywalnych postaci. Tytuł ten został określony jako "największa gra Sword Art Online dla każdego fana Sword Art Online".

Szczegóły na temat tej produkcji zostaną podane w najbliższym czasie. Wiemy jednak, że jednoczesną wspólną rozgrywkę będzie mogło prowadzić aż 20 graczy.

Sword Art Online to japońska seria powieści ilustrowanych autorstwa Rekiego Kawahary z ilustracjami abec. Na podstawie powieści powstały manga, anime i gry komputerowe.