Great Pretender to ciepło przyjęta seria anime, której pierwszy sezon jest dostępny do obejrzenia na Netfliksie. Niespodziewanie, kilka miesięcy temu, ogłoszono, że produkcja ta powróci w nowym projekcie animowanym.

Serwis Crunchyroll udostępnił właśnie filmową kontynuację tej serii. Trwający niemal 1,5 godziny seans Great Pretender razbliuto jest już dostępny do obejrzenia pod tym adresem. Jednocześnie w ręce fanów oddano kolejny zwiastun, który znajdziecie poniżej.

 

 

Great Pretender (2020)

Makoto Edamura, który uchodzi za największego kanciarza w Japonii, wpada w kłopoty, gdy próbuje wykiwać Laurenta Thierry'ego, światowej klasy oszusta.

Hiro Kaburagi ponownie odpowiada za reżyserię, a z pomocą przyszedł mu Taku Kishimoto. Główny scenarzysta to Ryota Kosawa. Mai Teshima objęła funkcję asystentki reżysera. Shōsuke Ishibashi zastąpil Kyojiego Asano jako reżyser animacji. Towarzyszy mu Hirotaka Katō. Keita Shimizu nie zajmuje się już designem postaci, ale Akiyo Okuda i Shōsuke Ishibashi pozostali na swoich stanowiskach. Yumiko Sudou i Yūsuke Takeda nadzorują stronę artystyczną.

Dwuczęściowy pierwszy sezon (opisany jako dwa sezony) można znaleźć na łamach platformy Netflix. Możliwe jednak, że Great Pretender razbliuto ominie tę platformę szerokim łukiem. Światową dystrybucją zajmuje się serwis Cruchyroll.