Firma Pokémon Company International ogłosiła dziś, że w ofercie gier Pokémon UNITE wkrótce pojawią się dwa ekscytujące dodatki, wraz z zajęciami tematycznymi, które z pewnością wprowadzą Cię w świąteczną atmosferę.

Meowscarada zaatakuje w Pokémon UNITE 7 grudnia

Wyczekiwana Meowscarada zmierza na wyspę Aeos!Ten Speedster jest pierwszym Pokémonem pierwotnie odkrytym w regionie Paldea, który dołączył do walki w Pokémon UNITE.Umiejętność Meowscarady, Overgrow, pozwala jej zniknąć w liściach na krótki czas po zmniejszeniu maksymalnej liczby punktów życia o połowę lub mniej.Kiedy Meowscarada zostanie aktywowana, prędkość jej ruchów i zadawane obrażenia zwiększają się na krótką chwilę. W tym czasie może nawet odzyskać punkty życia, zadając obrażenia drugiemu Pokémonowi.

Licencję Unite na Meowscaradę można uzyskać od 7 grudnia 2023 r. od godziny 8:00 do 9 stycznia 2024 r. do godziny 00:59 CET, biorąc udział w wydarzeniu w grze Meowscarada’s Flower Petal Challenge.Wykonuj misje, aby zbierać płatki i zbierz 100 płatków w każdym z czterech kolorów, aby odblokować Meowscaradę!

 

Świąteczna zabawa pod znakiem Pokémon UNITE! Bitwa na śnieżki w Shivre City powraca

Shivre City będzie świętować od 7 grudnia od godz. 8:00 do 30 grudnia 2023 do 00:59 CET!W specjalnym trybie bitwy zamień KO’d Pokémony w bałwany i pokonaj Delibirda znajdującego się w różnych miejscach na mapie. Dzięki temu otrzymasz prezent zawierający losowy jednorazowy przedmiot bojowy, który zastąpi twój obecny przedmiot.Użyj go, aby zmienić strategię i utrzymać napięcie w drużynie przeciwnika — pomyśl o tym jak o prezencie, który będzie procentować!

Mnóstwo prezentów! Powrót wydarzenia z maszyną do nagród

Możesz zalogować się między 7 grudnia 2023 r. od godziny 8:00 a 8 stycznia 2024 r. do godziny 00:59 CET, aby codziennie otrzymywać 10 bezpłatnych bombek świątecznych, maksymalnie 100 sztuk!Bombki świąteczne można wykorzystać w automacie z nagrodami, aby zyskać szansę na zdobycie wielu fantastycznych prezentów, w tym odzieży Holowear.Bombek świątecznych możesz używać wyłącznie w wyznaczonych kolekcjach tego samego dnia, w którym je zdobędziesz, ponieważ zostaną one zresetowane następnego dnia po ich zdobyciu.

 

Metagross już wkrótce w Pokémon UNITE

Metagross dołączy do walki w Pokémon UNITE 26 grudnia 2023 r.

Tagi Gry Pokemon