Cenega poinformowała, że do planu dystrybucyjnego firmy trafiła gra NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS. Gra dostępna będzie w kilku edycjach i ukaże się 17 listopada w polskiej wersji językowej na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One/Xbox Series X. W sprzedaży pojawi się także cyfrowe wydanie pecetowe.

Pierwszy raz możesz przeżyć wybrane sceny z życia Naruto w jednej grze. Poznaj fragmenty od jego dzieciństwa aż do ostatecznego starcia z Sasuke. Wszystko to przedstawione jest w atrakcyjnej formie za sprawą scen z anime oraz walk w grze. Gracze poprzednich odsłon Ultimate Ninja STORM mogą zobaczyć znane wydarzenia w zupełnie nowej jakości, dzięki usprawnieniom graficznym. W grze znajdziesz także oryginalną historię zaprojektowaną wyłącznie na potrzeby gry, skupiającą się na Boruto. Fabuła rozpoczyna się, gdy Boruto Uzumaki spotyka dziewczynę w popularnej grze online "Ninja Heroes", co doprowadzi go do udziału w wielkiej bitwie, w którą zaangażowany będzie cały świat ninja.

 

Poza podstawowym wydaniem gry, w sprzedaży ukażą się także:

  • Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections Collectors Edition zawierająca:

- Podstawową wersję gry

- Kolekcjonerskie pudełko

- Dwie figurki (ekskluzywny zestaw figurek Naruto i Sasuke w wersji na 20. rocznicę anime)

- Steelbook

- Specjalną dwustronną wkładkę

  • Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections Ultimate Edition zawierająca:

- Podstawową wersję gry

- Przepustkę sezonową

- Kostium Kakashiego (bez maski)

- Pięć kostiumów oraz dwa akcesoria: Minato Namikaze (strój Genina), Kushina Uzumaki (strój Genina), Sakura Haruno (Idealny dzień na ślub), Ino Yamanaka (Idealny dzień na ślub), Tenten (Idealny dzień na ślub), Sierp Hidana, Miecz Nunoboko

- Kostium Naruto (wielka wojna Ninja: Koniec)

 

Zamów w przedsprzedaży, aby otrzymać DLC w postaci następujących strojów w grze:

  • Naruto (kostium na 20. rocznicę telewizyjnego anime)
  • Sasuke (kostium na 20. rocznicę telewizyjnego anime)
  • Naruto (z finałowego starcia, bez kurtki)

Dodatkowo zamawiając w przedsprzedaży otrzymasz DLC do NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER* - przedmioty w grze:

  • Koszulkę Nanashi
  • Kostium Merza (zawiera kostium „Merz Style” oraz „włosy Merza”)

 

 

Świętujmy dwudziestą rocznicę debiutu anime o Naruto, grając w nową odsłonę serii STORM!

NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS to gra akcji/bijatyka, w której znajdziecie walki shinobi i różne tryby fabularne.

W Connections znajduje się największa liczba postaci do gry ze wszystkich serii Naruto Ultimate Ninja STORM, w tym wiele nowych!Ponadto, historia Naruto i Sasuke została przemontowana i zawarta w jednej grze wraz z dodatkową oryginalną opowieścią.

Gra Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC już 17 listopada 2023 roku.