Firma Pokémon Company International ogłosiła dziś ekscytujące aktualizacje Pokémon UNITE, aby uczcić 2. rocznicę gry. Od wprowadzenia na rynek w roku 2021, gra Pokémon UNITE została pobrana ponad 100 milionów razy na całym świecie, a 56 grywalnych Pokémonów dołączyło do walki. Aby uczcić dwa lata emocjonujących bitew Pokémon UNITE, już teraz dostępny jest najnowszy tryb bitwy, a uwielbiany przez fanów Pokémon powraca!

Mewtwo dołącza do walki! Mega Ewolucja w Mega Mewtwo X

Legendarny Pokémon Mewtwo jest już dostępny w Pokémon UNITE. Mewtwo może przejść Mega Ewolucję w Mega Mewtwo X w czasie bitwy i używać swoich ataków bez przerwy, jednego po drugim.

 

 

Gracze mogą uzyskać licencję Unite na Mega Mewtwo X bezpłatnie w ramach trwającego obecnie wydarzenia Wyzwanie Kryształowej Jaskini Mewtwo.

Ponadto, w połowie sierpnia zostanie udostępniona licencja Unite na Mega Mewtwo Y, dzięki której Trenerzy uzyskają dodatkowe możliwości rozgrywki przy pomocy tego uwielbianego przez fanów Pokémona.

Nowy tryb bitwy: Panic Parade

W odróżnieniu od standardowego formatu bitwy 5 na 5, w trybie Panic Parade gracze muszą współpracować, aby chronić Tinkatona przed szturmem spanikowanych Pokémonów. Niektóre pokonane Pokémony mogą nawet zostać wezwane do pomocy w bitwie!

 

Terminy wydarzeń

  • Pierwsze wydarzenie: od piątku, 21 lipca, godz. 2:00 czasu CET do wtorku, 1 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET
  • Drugie wydarzenie: od piątku, 4 sierpnia, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 7 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET
  • Trzecie wydarzenie: od piątku, 11 sierpnia, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 14 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET​
  • Czwarte wydarzenie: od piątku, 18 sierpnia, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 21 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET

Przepustka bojowa 17, styl kapitański: na początek Zacian

Przepustka bojowa 17 jest już również dostępna. Gracze mogą uzyskać wspaniały Styl Kapitański: Greedent i Styl Kapitański w wersji rycerskiej: Zacian Holowear, a także modne elementy z zestawu kapitańskiego dla Trenerów, na podstawie przepustki premium na ten sezon.

Termin wydarzenia: od piątku, 21 lipca, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 11 września, godz. 1:59 czasu CET​.

Dodatkowe wydarzenia

Trwa również nowy sezon meczów rankingowych. Czas trwania sezonu: od czwartku, 20 lipca, godz. 6:00 czasu CET do poniedziałku, 11 września, godz. 1:59 czasu CET

Prognoza klasyfikacji w mistrzostwach WCS: Gracze mogą wytypować najwyżej sklasyfikowane drużyny w Mistrzostwach Świata Pokémon 2023 i wygrać fantastyczne nagrody. Jest to wspaniała okazja, aby zdobyć popularne, modne elementy dla Trenerów. Wydarzenie będzie trwać od piątku, 28 lipca, godz. 9:00 czasu CET do czwartku, 11 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET

Aby uzyskać więcej informacji o Pokémon UNITE, zapraszamy na stronę Pokemon.co.uk/Unite.

Tagi Gry Pokemon