Gra Dragon Ball: The Breakers nie została zbyt ciepło przyjęta przez fanów Goku, ale wygląda na to, że firma Bandai Namco i studio Dimps nie poddadzą się bez walki. Oficjalnie ogłoszono, że już jutro, 16 lutego, rozpocznie się drugi sezon rozgrywek wspomnianego tytułu.

Na graczy czekają nowe wyzwania, nowe postacie i nie tylko. Warto dodać, że drugi sezon został zapowiedziany już w dniu premiery gry, więc jego nadejście wcale nie musi oznaczać, iż Dragon Ball: The Breakers powróciło do życia. Trzeci sezon rozgrywek nadal stoi pod znakiem zapytania.

 

 

Zawartość drugiego sezonu

  • Nowy najeźdźca: Vegeta
  • Nowe postacie: Yajirobe, Chi-Chi, King Furry
  • Nowe transformacje: Goku (Super Saiyan), Gohan (nastoletni) (Super Saiyan)
  • Nowe przedmioty do customozacji i nie tylko: Gi należące do Goku (GT), strój podróżnika Trunksa (dorosły) (GT), maska dziadka Gohana, pluszak Saibaman
  • Nowa mapa: Rocky Field

W Dragon Ball: The Breakers gracze mogą wybrać między dołączeniem do zespołu siedmiu Ocalałych i próbą ucieczki i przetrwania a wcieleniem się w potężnego Najeźdźcę i uniemożliwienie ucieczki Ocalałych. Ci, którzy przeżyli, to zwykli cywile złapani w „Temporal Seam”, zjawisko powodujące uwięzienie ich w miejscu, w którym czas i przestrzeń to istny chaos. Będą musieli polegać na swoim sprycie, korzystać z przedmiotów rozsianych po mapie i współpracy z innymi Ocalałymi. Cel? Muszą aktywować Super Time Machine i uciec przed Raiderem. Jeśli gracze jednak zdecydują się grać jako Raider, wcielą się w jednego z kultowych antagonistów znanych z serii Dragon Ball, takich jak Cell, Majin Buu lub Frieza. Każdy z nich będzie stawał się coraz niebezpieczniejszy w miarę postępów w grze, ewoluując w coraz to nowsze, potężniejsze formy, niszcząc części mapy i tym samym zmniejszając szanse na ukrycie się Ocalałych.

Gra Dragon Ball: The Breakers jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC.