Nadszedł czas na to, aby w Fortnite ponownie przekroczyć granice! Od dzisiaj przedmiot ofensywny Kamehameha i wspomagacz ruchu Koziołkujący Obłok (Kinto) są już w grze. Powraca także Wyspa Przygód Dragon Ball, a w grze debiutują bohaterowie Son Gohan i Piccolo.

JESZCZE DALEJ, JESZCZE RAZ W BATTLE ROYALE

Podczas każdego meczu rozgrywanego w Fortnite Battle Royale i Zero Budowania, przedmioty Kamehameha i Koziołkujący Obłok (Kinto) będą spadać z nieba w kapsułach. Dwa przedmioty pozostaną w Battle Royale i Zero Build aż do aktualizacji 23.40.

WYSPA PRZYGÓD DRAGON BALL

Wyspa Przygód Dragon Ball, stworzona przez zespół twórców z Vysena Studios, składa się z kultowych miejscówek znanych z serialu, a także z otwartej areny bitewnej PvP. Dostęp do Wyspy Przygód Dragon Ball można uzyskać z ekranu Odkryć lub za pomocą kodu wyspy 5642-8525-5429.

 

NOWE ZADANIA I NAGRODY

Od 31 stycznia o 13:00 CET, po ukończeniu tematycznego zadania tygodnia Dragon Ball na wyspie, gracze będą mogli odblokować graffiti Gohan Beast. Od 7 lutego o 15:00 CET, po ukończeniu kolejnego tematycznego zadania Dragon Ball, gracze otrzymają pomarańczowe graffiti Piccolo!

SKLEP FORTNITE JUŻ OTWARTY

Korzystajcie z potężnych mocy na Wyspie Battle Royale lub zbierajcie Smocze Kule na Wyspie Przygód Dragon Ball jako członkowie smoczej drużyny, Son Gohan lub Piccolo. Nowe stroje (wraz z pasującymi akcesoriami) są dostępne w sklepie już teraz!