Świętowanie pierwszych urodzin Pokémon UNITE ciągle trwa, z nowym trybem gry, mapą i dodatkowym grywalnym Pokémonem dostępnym w grze już niedługo, aby uczcić rocznicę powstania mobilnej wersji Pokémon UNITE!

Wzbij się jeszcze wyżej dzięki mapie Theia Sky Ruins (od 2 września)

Rankingowe i standardowe bitwy UNITE będą teraz odbywać się na nowej mapie Theia Sky Ruins zawierającej odświeżone efekty wizualne i nowe, dzikie Pokémony. Pokonujcie Regieleki na górnej alejce aby zyskać sojusznika, który pomoże wam atakować przeciwników, podczas gdy Regirock, Regice czy Registeel pojawią się losowo na dolnej ścieżce. Efekt otrzymany przez zespół, który pokona wszystkie trzy Pokémony będzie za każdym razem inny, co pozwoli rozstrzygać walki na zupełnie nowe i rożne sposoby.

Rayquaza także pojawi się w centrum areny podczas ostatnich dwóch minut walki i da tymczasową tarczę zespołowi, który go pokona. Gdy ochrona będzie aktywna, moc ataku drużyny i jej szybkość będzie zwiększona co sprawi, że zbieranie punktów będzie nie do zablokowania.

Nowe grywalne Pokémony dostępne przez cały wrzesień! (od 2 września do 13 października)

Trzy dodatkowe Pokémony będą dostępne do sprawdzenia przez cały wrzesień:

  • Od piątku 2 września: Mew
  • Od czwartku 15 września: Dodrio
  • Od wtorku 29 września: Scizor

Dodatkowo podczas Mew Mural Challenge gracze będą mogli zebrać sześć fragmentów murali aby za darmo otrzymać Mew’s Unite license.

Stawcie czoła legendarnemu wyzwaniu w Legacy Trainer Showdown! (9 września do 7 października)

Ulubione przez fanów postaci, czyli Leon, Cynthia, Korrina, Raihan oraz Green pojawią się losowo w nowym trybie gry, aby rzucić wam wyzwanie na początku bitwy Unite. Gracze będą także mogli użyć swoich Trainer battle ticket aby walczyć z Leonem i jego drużyną!

Kampania Invite-a-Friend (15 września do 7 paźdzernika)

Zaproście przyjaciół do grania w Pokémon UNITE a oboje otrzymacie nagrodę! Gracz, który zaprosi przyjaciela otrzyma losowe pudełko, które może zawierać Holowear tickets, Energy Boost tickets albo inne nagrody jeszcze bardziej ulepszające rozgrywkę, podczas gdy zaproszony gracz otrzyma Bonfire Style Holowear dla Slowbro gdy tylko wykorzysta kod z zaproszenia i wygra odpowiednią ilość rankingowych meczów.