Zbliża się długo wyczekiwany moment. Już w zeszłym miesiącu pojawiła się zapowiedź powrotu mangi Boruto, jednak rozpoczęta w kwietniu przerwa zakończy się dopiero w przyszłym tygodniu.

Teraz do sieci trafiła okładka nowego numeru magazynu V-Jump, która zdradza nowy wygląd syna Naruto. Zgodnie z przeciekiem, na czytelników czeka aż czteroletni przeskok, co oznacza, że Boruto będzie miał teraz już 16 lat.

 

Nowy wątek fabularny mangi Boruto otrzymał podtytuł "Two Blue Vortex" (pl. Dwa niebieskie wiry). Prawdopodobnie zostanie podjęty temat rywalizacji tytułowego bohatera i Kawakiego, który "ukradł" jego miejsce w Wiosce Liścia. Nowe rozdziały będzie można czytać legalnie na łamach serwisu Mangaplus.

W marcu tego roku zakończyła się emisja pierwszego sezonu serii anime Boruto: Naruto Next Generations. Termin premiery nowych odcinków nie został jeszcze wyjawiony, ale wiemy, że ten moment nastąpi. Kontynuacja została oficjalnie potwierdzona już jakiś czas temu. Co wiecej, studio Pierrot ogłosiło, iż już we wrześniu odbędzie się emisja czterech zupełnie nowych epizodów oryginalnej serii anime Naruto. Zabieg ten stanowi część obchodów 20-lecia animowanej adaptacji historii o twardogłowym ninja numer jeden.

Manga Boruto powróci w nowym rozdziale już 20 sierpnia 2023 roku. Do przeczytania na łamach Mangaplus.