Mamy naprawdę dobre wieści dla fanów serii anime Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su. Wraz z dzisiejszym finałem pierwszego sezonu, oficjalnie zapowiedziano, że produkcja ta doczeka się kontynuacji.

Ogłoszono, że drugi sezon wystartuje już w październiku 2024 roku i będzie emitowany bez przerwy przez pół roku. Oznacza to, że na widzów czeka ponownie prawdopodobnie 25 odcinków (pierwsze sezon był emitowany od 1 października 2023 roku do 31 marca 2024 roku).

vssv

 

Rakurou Hizutome to uczeń drugiej klasy liceum, który posiada jedno hobby - znajdowanie kolejnych gier i masterowanie ich pod każdym względem. Jego umiejętności nie mają sobie równych, więc nigdy nie ma z tym problemu. Wszystko zmienia się, kiedy Rakurou natrafia na nową grę VR, Shangri-La Frontier. Młodzieniec omija cały prolog i od razu wskakuje do akcji, bo co mogłoby pójść nie tak? Niestety, coś wyraźnie poszło nie tak.

Za reżyserię tej serii odpowiada Toshiyuki Kubooka (Harukana Receive, Wandering Witch - The Journey of Elaina), działający z ramienia studia C2C. Scenariuszem zajął się Kazuyuki Fudeyasu (Black Clover, Dropkick on My Devil!, Hetalia The Beautiful World, In the Land of Leadale, Record of Ragnarok). Ayumi Kurashima (DEVILMAN crybaby, Megalobox 2: Nomad) zajęła się projektem postaci i obejmowała stanowisko dyrektorki animacji.

Czekacie na powrót tej serii?

Tagi Anime Manga