Dopiero co dostaliśmy nowy plakat promujący siódmy sezon serii anime Boku no Hero Academia, a do sieci trafiły kolejne informacje związane z nadciągającym filmem kinowym należącym do tego uniwersum.

Oficjalnie ogłoszono, że czwarty film anime z młodymi bohaterami to Boku no Hero Academia the Movie: You're Next. Termin premiery w japońskich kinach wyznaczono na 2 sierpnia 2024 roku. Niestety, na ten moment nie wiadomo, czy seans będzie możliwy także w Polsce.

 

 

Zarys fabularny tej produkcji jeszcze nie jest znany. Wygląda jednak na to, że tym razem Deku i jego towarzysze staną do walki z... All Mightem? Być może znany heros został zahipnotyzowany, lub jest to jego zły klon. Przekonamy się wkrótce, co wymyślili scenarzyści.

Będzie to jednak oryginalna historia, nie bazująca na rozdziałach mangi.

Boku no Hero Academia to historia młodzieńca imieniem Izuku Midoriya, który od zawsze pragnął zostać bohaterem, chociaż nie posiada żadnej super mocy. Postanawia nawet dołączyć do prestiżowej szkoły dla bohaterów. Jego los odmienia się, kiedy największy heros na świecie, All Might, postanawia przekazać mu swoją moc. Deku rozpoczyna edukację na super bohatera, wraz z innymi uczniami.

Przy okazji przypominamy, że na Netflix zmierza film aktorski Boku no Hero Academia. Za scenariusz tego przedsięwzięcia odpowiada Joby Harold (Obi-Wan Kenobi, Army of the Dead, Transformers: Rise of the Beasts, Godzilla, Titans). Reżyserem jest Shinsuke Satō (live-action Bleach, Alice in Borderland, Kingdom, Death Note Light up the NEW world, Gantz, I am a Hero). Nad całym projektem czuwa firma Legendary Entertainment. Producentami są Alex Garcia, Jay Ashenfelter i Ryōsuke Yoritomi.

Czwarty sezon serii anime Boku no Hero Academia wystartuje 4 maja 2024 roku. Data premiery filmu anime Boku no Hero Academia the Movie: You're Next to 2 sierpnia 2024 roku.