Richter Belmont powróci w nowych przygodach. W zeszłym tygodniu na łamach Netfliksa zadebiutował pierwszy sezon serialu animowanego Castlevania: Nocturne, a już teraz pojawiły się informacje na temat kontynuacji.

Oficjalnie zapowiedziano drugi sezon Castlevania: Nocturne. Do sieci trafił także krótki teaser, który znajdziecie poniżej.

 

 

Francja, rok 1792, szczyt rewolucji francuskiej. W odległej części zachodniej Francji kontrrewolucyjna arystokracja zawiera sojusz z przerażającym wampirem Mesjaszem, który obiecuje „zjeść słońce” i uwolnić armię wampirów oraz nocnych stworzeń, aby stłumić rewolucję i zniewolić ludzkość. Karaibska czarodziejka o imieniu Annette poszukuje Richtera Belmonta, ostatniego potomka rodziny łowców wampirów, który ma stanąć na czele ruchu oporu.

Serial Castlevania: Nocturne autorstwa showrunnerów Kevina Kolde’a („Castlevania”) i Clive’a Bradleya („Trapped”) to kolejna propozycja z uniwersum Castlevanii. Tym razem Bradley udzielił się dodatkowo jako twórca/scenarzysta. Sam i Adam Deatsowie podzielili się obowiązkami reżyserskimi, a całość wyprodukowały dla Netflix wytwórnie Project 51 Productions i Powerhouse Animation.

Drugi sezon serialu animowanego Castlevania: Nocturne nie posiada jeszcze terminu premiery. Na widzów czeka jednak prawdopodobnie ponownie osiem epizodów.