Zbliża się długo wyczekiwany moment. Czy Baki będzie w stanie pokonać najpotężniejszą istotę na Ziemi, czyli własnego ojca? Przekonamy się już niedługo.

Do sieci trafiła zapowiedź promująca drugą część drugiego sezonu serii anime Baki Hanma. Pierwsza część, podejmująca wątek "Tale of Pickle & The Pickle War Saga" jest dostępna na Netfliksie od ponad tygodnie. Druga część, zawierająca wątek "The Father VS Son Saga" zadebiutuje już pod koniec tego miesiąca.

 

 

Baki Hanma: Son of Ogre to adaptacja mangi Hanma Baki, która stanowi kolejną część opowieści rozpoczętej już w 1991 roku. Netflix wyprodukował nową serię anime bazującą na tej kultowej historii, a pierwszy sezon pojawił się w 2018 roku. W 2020 roku dostaliśmy produkcję o tytule Baki: Dai Raitaisai-hen, a pierwszy sezon Baki Hanma: Son of Ogre pojawił się we wrześniu 2021 roku.

Opis pierwszej części drugiego sezonu: Historia zaczyna się, gdy jaskiniowiec Pickle, który spał głęboko w Ziemi od czasów dinozaurów, zostaje nagle wskrzeszony. Pickle, który gołymi rękami zabijał dinozaury kilka razy większe od siebie i żywił się nimi, jest wojownikiem o nieziemskich umiejętnościach. Czy Baki zdoła pokonać Pickle i stanąć do rozstrzygającej walki ze swoim ojcem, Yujiro Hanmą?

Jak sugeruje sam tytuł nadciągającej paczki odcinków, tym razem Baki nareszcie otrzyma możliwość stawienia czoła własnemu ojcu. Jednak, czy ten młody wojownik faktycznie jest już w stanie dorównać najpotężniejszej istocie na Ziemi? Zapowiada się niezwykła batalia, której będziemy świadkami już niedługo.

Druga część drugiego seoznu serii anime Baki Hanma trafi na Netflix już 24 sierpnia 2023 roku.