Już kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że seria anime Kengan Ashura powróci we wrześniu tego roku. Teraz jednak dostaliśmy nie tylko dokładny termin premiery nowych odcinków, ale także krótką zapowiedź.

Przedstawiciele Netfliksa wyjawili, że Kengan Ashura otrzyma drugi sezon już 21 września 2023 roku. Sprawdźcie poniżej jeszcze świeży zwiastun.

 

 

32 korporacje i ich gladiatorzy zbierają się na wyspie Ganryu, aby wziąć udział w Turnieju Zagłady Kengan. Do drugiej walki stają „The Ashura” Ohma Tokita i „The Taboo Descendent” Raian Kure. Rozbudzając nadzieje Kazuo Yamashity, Ohma zbiera resztki sił i odpiera Raiana Kure w stylu Ohmy Niko Style, aby sięgnąć po zwycięstwo. W sezonie 2. obejrzymy finał Turnieju Zagłady Kengan, który wciąż toczy się w aktualnie dostępnym sezonie 1., i poznamy zakończenie historii opisanej w mandze „Kengan Ashura”.

Dwuczęściowy pierwszy sezon zawitał na Netflix w 2019 roku. Produkcję tę przygotowało studio Larx Entertainment, a funkcję reżysera pełnił Seiji Kishi.

Czekacie na powrót tego anime?