Już pod koniec tego miesiąca światło dzienne ujrzy pierwsza połowa nowego sezonu serii anime Baki Hanma. Przedstawiciele Netfliksa postanowili jeszcze bardziej nakręcić już i tak zniecierpliwionych fanów tego tytułu.

Do sieci trafił opening pierwszej paczki odcinków, które dostaniemy już 27 lipca 2023 roku. Utwór, który możecie usłyszeć to "WagakkiBand - The Beast".

 

Pierwsza połowa nowego sezonu serii anime Baki Hanma przedstawi wątek The Tale of Pickle & The Pickle War Saga. Druga połowa zadebiutuje 24 sierpnia 2023 roku, a na widzów czeka wątek "The Father VS Son Saga".

Baki Hanma: Son of Ogre to adaptacja mangi Hanma Baki, która stanowi kolejną część opowieści rozpoczętej już w 1991 roku. Netflix wyprodukował nową serię anime bazującą na tej kultowej historii, a pierwszy sezon pojawił się w 2018 roku. W 2020 roku dostaliśmy produkcję o tytule Baki: Dai Raitaisai-hen, a pierwszy sezon Baki Hanma: Son of Ogre pojawił się we wrześniu 2021 roku.

 

 

 

Finał poprzedniej serii sugerował pojawienie się potężnego prehistorycznego człowieka. Wśród nowych postaci pojawi się zatem prymitywny Pickle, któremu głosu użyczy Takeshi Kusao. Ponadto, Nobuo Tobita zagra Dr. Alberta Payne'a, naukowca odpowiedzialnego za "wskrzeszenie" Pickle'a.

Opis nowego sezonu: Historia zaczyna się, gdy jaskiniowiec Pickle, który spał głęboko w Ziemi od czasów dinozaurów, zostaje nagle wskrzeszony. Pickle, który gołymi rękami zabijał dinozaury kilka razy większe od siebie i żywił się nimi, jest wojownikiem o nieziemskich umiejętnościach. Czy Baki zdoła pokonać Pickle i stanąć do rozstrzygającej walki ze swoim ojcem, Yujiro Hanmą?

Czekacie na powrót tego tytułu?