Studio Trigger (Cyberpunk: Edgerunners) poszerza swoją współpracę z Netfliksem. Tym razem ta znana japońska ekipa przygotowuje adaptację mangi Delicious in Dungeon, autorstwa Ryōko Kui.

Do sieci trafił zwiastun tej nadciągającej serii, a my dowiedzieliśmy się, że premiera na Netfliksie odbędzie się już w styczniu 2024 roku.

 

Opis: Władca królestwa, które terroryzuje czarnoksiężnik, wyznaczył ogromną nagrodę dla tego kto powstrzyma owego czarnoksiężnika. Wiele gildii podjęło się tego zadania, ale poległo w krętych labiryntach zamku maga. Laios to lider jednej z drużyn, która w labiryncie natknęła się na smoka. Chociaż ekipa Laiosa odniosła dotkliwe straty ten od razu rusza z powrotem do zamku, aby uratować swoją siostrę. W międzyczasie proponuje pozostałym kompanom, aby posilili się mięsem zabitych potworów. Kiedy przyrządzają posiłek nieoczekiwanie przed nimi pojawia się krasnolud, który uwielbia potrawy z potwornego mięsa. Tak zaczyna się kulinarna wyprawa po krętym labiryncie.

Za reżyserię tego tytułu odpowiada Yoshihiro Miyajima (film SSSS.Dynazenon). Kimiko Ueno (The Royal Tutor, Chimimo, Eternal Boys) zajmuje się scenariuszem. Naoki Takeda (BNA: Brand New Animal) jest twórcą designu postaci, a Yasunori Mitsuda (Chrono Trigger, Xenoblade Chronicles, Black Butler: Book of Circus) skomponował muzykę.

Czekacie na nadejście tego tytułu?