Mamy dobre wieści dla fanów serii anime "Fumetsu no Anata e" (To Your Eternity), której drugi sezon właśnie dobiegł końca. Wraz z emisją najnowszego epizodu światło dzienne ujrzało ważna informacja.

Oficjalnie ogłoszono, że wspomniana seria powróci w trzecim sezonie. Niestety, jego termin premiery nie został jeszcze wyjawiony. Emisji nie powinniśmy spodziewać się jednak nawet w 2023 roku. Poniżej znajdziecie nowy plakat udostępniony przez twórców.

 

Oficjalny opis pierwszego sezonu: Nieśmiertelny byt schodzi na Ziemię. Przybiera różne formy, aż w końcu osiedla się w ciele wilka. Wówczas spotyka samotnego chłopca, który jest już bliski śmierci. Ów byt przybiera postać chłopca. Doświadcza wielu reinkarnacji, aż ostatecznie zostaje odnaleziony przez dziewczynę imieniem March. Nadaje mu ona imię Fushi i uczy go jak być zwykłym chłopcem.

Emisja pierwszego sezonu była prowadzona od kwietnia do sierpnia 2021 roku. Za tytuł ten odpowiadało wówczas studio Drive. Jednak, drugi sezon przygotowała ekipa ze studia Drive - emisja najnowszych odcinków trwała od października 2022 roku do 12 marca 2023 roku (dzisiaj).

Manga To Your Eternity ukazuje się od listopada 2016 roku i jeszcze nie dobiegła końca, więc fani animacji mogą spodziewać się sporej dawki nowych epizodów. Czekacie na powrót tego anime?

 

Tagi Anime Manga