Zgodnie z informacją przekazaną we wrześniu zeszłego roku, już wkrótce zadebiutuje drugi sezon wysoko ocenianej i popularnej serii anime, Oblubienica czarnoksiężnika (Mahoutsukai no Yome/The Ancient Magus' Bride).

Przedstawiciele studia Kafka podzielili się pełną zapowiedzią nowych odcinków tego tytułu. Do tego, poznaliśmy dokładny termin premiery drugiego sezonu - 6 kwietnia 2023 roku.

 

 

Opis: Chise Hatori to pozbawiona rodziny, ciężko doświadczona przez los piętnastolatka. Pewnego dnia zostaje kupiona na aukcji przez nieśmiertelnego czarnoksiężnika-mizantropa, który zamierza uczynić z niej swoją uczennicę oraz... żonę. Nieruchoma do tej pory wskazówka w zegarze życia Chise zaczyna powoli odliczać jej ostatnie godziny...

Nadciągająca seria anime będzie stanowiła adaptację wątku "Gakuin" (College). Autorem tej mangi jest Kore Yamazaki, na polskim rynku wydaniem zajmuje się Studio JG.

Poznaliśmy również nowych członków obsady:

  • Minami Tsuda as Lucy Webster
  • Maki Kawase as Philomela Sergeant
  • Seiichirō Yamashita as Rian Scrimgeour
  • Daiki Kobayashi as Zoe Ivy
  • Reina Ueda as Veronica Rickenbacker
  • Kōtarō Nishiyama as Isaac Farrar

Za drugi sezon odpowiada studio Kafka, do którego należy wielu dawnych pracowników studia Wit. To właśnie ta ekipa pracowała nad pierwszym sezonem. Funkcję reżysera obejmuje Kazuaki Terasawa, a scenariusz przygotowali Aya Takaha, Yoko Yonaiyama i Chiaki Nishinaka. Projektem postaci znowu zajął się Hirotaka Katō. Na koniec ogłoszono, że za muzykę ponownie odpowiedzialny jest Junichi Matsumoto.

Czekacie na powrót tego tytułu?

 

 

Tagi Anime Manga