Takiego zwrotu fabularnego chyba nikt nie przewidział. Do sieci trafiła nowa zapowiedź dodatku "-Bardock- Alone Against Fate" do gry Dragon Ball Z: Kakarot. Udostępnione wideo przedstawia nie tylko losy Bardocka, ale wyraźnie wskazuje także na przyszły content.

Krótki teaser sugeruje, że wkrótce w ręce społeczności graczy zostanie oddany dodatek związany z 23. turniejem Tenkaichi Budokai. To wątek, który został podjęty pod koniec oryginalnej serii anime Dragon Ball. Oznacza to, że to DLC zostałoby osadzone jeszcze przed początkiem kampanii Dragon Ball Z: Kakarot.

 

 

Dodatek "-Bardock- Alone Against Fate" będzie pierwszym z zaplanowanych trzech rozszerzeń fabularnych do gry Dragon Ball Z: Kakarot, które obejmie Przepustka Sezonowa 2. Oznacza to, że nawet jeśli wykupiliście pierwszy Season Pass to nie dostaniecie tego DLC. Jego premiera odbędzie się już 13 stycznia 2023 roku.

Kto wie, może to właśnie 23rd Tenkaichi Budokai Arc będzie drugim z rozszerzeń Przepustki Sezonowej 2.

Ciesz się historią DRAGON BALL Z, pełną doniosłych wydarzeń i pogodnych misji pobocznych, wśród których znajdziesz nieznane dotąd fragmenty historii, po raz pierwszy wyjaśniające pewne palące kwestie opowieści DRAGON BALL! Tocz spektakularne starcia sagi DRAGON BALL Z z niespotykanym wręcz rozmachem. Walcz na rozległych polach, dewastując je atakami, i doznaj miażdżących konfrontacji z najbardziej ikonicznymi bossami fabuły (Raditzem, Frizerem, Cellem i innymi). Zdobywaj kolejne poziomy rozwoju dzięki mechanice RPG i sprostaj coraz to większym wyzwaniom! Nie ograniczaj się do walk wojownikami Z. Żyj ich życiem! Wędkuj, fruwaj, jedz, trenuj i wypracowuj sobie drogę przez sagi DRAGON BALL Z, zawierając przyjaźnie i budując inne relacje z olbrzymim gronem postaci DRAGON BALL.

Przeżyj raz jeszcze historię Son Goku i pozostałych wojowników Z w DRAGON BALL Z: KAKAROT! Poznaj świat DRAGON BALL Z poza legendarnymi starciami, walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Son Goku, Son Gohanem, Vegetą i pozostałymi. Odkrywaj nowe miejsca i przygody, biorąc udział w niesamowitej opowieści i tworząc potężną więź z bohaterami uniwersum DRAGON BALL Z.

 

Wspomniana produkcja jest obecnie dostępna na PC, PS4 i Xbox One.