Już w tym roku czeka nas premiera drugiego sezonu serii anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation. Zanim jednak sięgniemy po nowe odcinki tego wysoko ocenianego tytułu, przedstawiciele firmy Bushiroad Games pragną podzielić się z widzami i graczami pewnym ciekawym ogłoszeniem.

Oficjalnie zapowiedziano grę RPG o tytule Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation – Quest of Memories. Produkcję tę przygotowuje nowo powstały gamingowy oddział wspomnianej firmy, oraz studio Lancarse. Chociaż dokładny termin premiery nie został jeszcze wyjawiony, dowiedzieliśmy się, że platformy docelowe to PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Czy obecna generacja konsol zostanie pominięta? Wszystko na to wskazuje.

 

Mushoku Tensei to historia mężczyzny, który umiera i przenosi się do świata fantasy. Na miejscu odradza się jako młodzieniec obdarzony ogromnym talentem magicznym. Pierwszy sezon tego tytułu przygotowało studio Bind, a emisja odbyła się w 2021 roku. Anime bazuje na light novel autorstwa Rifujin na Magonote i Sirotaka, która ukazuje się od 2014 roku.

Być może deweloperzy planują wypuścić swoje dzieło w okolicach premiery drugiego sezonu serii anime. To byłaby bardzo ciekawa niespodzianka, jednak nic nie wskazuje, aby tytuł ten faktycznie miał ukazać się w 2023 roku. Przypominamy, że już za kilka miesięcy wystartują nowe przygody Rudeusa.