Już w sierpniu tego roku pojawiły się informacje, z których wynikało, że Netflix nawiązał współpracę z japońskimi dystrybutorami, czego owocem miała być międzynarodowa emisja kilku popularnych serii anime. Do tej pory dostaliśmy m. in. Claymore, a już niedługo pojawią się kolejne ciekawe pozycje.

Dowiedzieliśmy się, że dokładnie 1 grudnia 2022 roku w ręce polskich subskrybentów Netfliksa zostanie oddana seria anime Parayte: The Maxim.

 

To popularna, a do tego bardzo wysoko oceniana adaptacja mangi z 1989 roku, której autorem jest Hitoshi Iwaaki. Tytuł ten zainspirował na przestrzeni ostatnich lat nawet filmy aktorskie. Seria anime Parasyte (Kiseijuu) była emitowana w latach 2014 - 2015, a na całość składają się 24 odcinki. Jeśli jesteście fanami horroru, lub thrillerów z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji to ta pozycja powinna was zainteresować.

Co ciekawe, najświeższe doniesienia wskazują, że również 1 grudnia na polskim Netfliksie pojawią się dwie inne popularne serie anime. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w tym terminie zadebiutuje także Nana, czyli jeden z najwyżej ocenianych romansów/dramatów, oraz Berserk. Ten drugi tytuł to klasyka dark fantasy. Niestety, te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone, ale bądźmy dobrej myśli. Poinformujemy was, jeśli pojawią się dodatkowe szczegóły w temacie emisji tych produkcji odcinkowych.

 

 

 

Tagi Anime Netflix