Już niecałe dwa tygodnie zostały do premiery ostatniej paczki odcinków serii anime JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean. Przedstawiciele Netfliksa podzielili się nową zapowiedzią trzeciej, a zarazem finałowej części tego sezonu.

Sprawdźcie na poniższym materiale, jakie jeszcze czekają przygody na Jolyne Cujoh. Przypominamy, że na trzecią część tej serii złożą się epizody 25 - 38.

 

 

Floryda, USA 2011 r. Po wypadku w czasie przejażdżki z ukochanym Jolyne Cujoh zostaje wrobiona w morderstwo i trafia na 15 lat do zakładu karnego o zaostrzonym rygorze Green Dolphin Street Prison — znanego również jako „Akwarium”. Gdy zbliża się do granicy rozpaczy, otrzymuje od ojca wisiorek, który budzi w niej tajemniczą moc. „Są rzeczy na tym świecie, które są bardziej przerażające niż śmierć, a to, co dzieje się w tym więzieniu, jest zdecydowanie jedną z nich”.

Wiadomość od tajemniczego chłopca, który ukazuje się Jolyne, niewytłumaczalne wydarzenia, które następują jedno po drugim, przerażająca prawda, którą zdradza jej ojciec w czasie odwiedzin i imię DIO… Czy Jolyne uda się wyrwać z kamiennej otchłani, którą nazywają więzieniem? Rozpoczyna się ostateczna bitwa o zakończenie trwającej od stuleci, brzemiennej w skutki konfrontacji między rodziną Joestarów a DIO!

Tak jak poprzednie sezony, również i tym razem za animację odpowiedzialne jest studio David Production. Na obecny moment nie wiadomo, czy na Netflix trafi w przyszłości ekranizacji siódmego i ósmego partu mangi autorstwa Hirohiko Arakiego.

Czekacie na powrót tej serii anime?