W zeszłym miesiącu poznaliśmy termin premiery serii anime Trigun Stampede, czyli nowej wersji produkcji odcinkowej sprzed lat. Teraz twórcy postanowili podzielić się z widzami nową zapowiedzią swojego nadciągającego dzieła.

Studio Orange (Beastars) podzieliło się kolejnym pełnym akcji materiałem, który znajdziecie poniżej.

 

 

Trigun to manga autorstwa Yasuhiro Nightow opublikowana w latach 1995-1997. Powstała także kontynuacja zatytułowana Trigun Maximum.Na jej podstawie studio Madhouse wyprodukowało serię anime liczącą 26 odcinków. Mangę wydało w Polsce wydawnictwo Studio JG w formie 3w1.

Główni bohaterowie to Vash the Stampede – rewolwerowiec który gdziekolwiek się pojawia jest powodem ogromnych, choć zwykle niezawinionych, zniszczeń, a za głowę którego wyznaczona jest nagroda 60 miliardów doubledolarów oraz Meryl Stryfe i Milly Thompson – dwie agentki firmy ubezpieczeniowej Bernardelli Insurance Society, które mają za zadanie odnaleźć Vasha i pilnować go przez 24 godziny na dobę, żeby już niczego nie niszczył i nie narażał firmy w której pracują na dalsze straty. Choć wielokrotnie spotykają Vasha, są przez dłuższy czas zupełnie nieświadome że to on jest właśnie tym Vashem the Stampede.

Seria anime Trigun Stampede zadebiutuje w styczniu 2023 roku.

 

 

 

Tagi Anime Manga