Nastały naprawdę niezwykłe czasy dla fanów anime. Nie tylko Netflix udostępnia coraz więcej wysoko ocenianych produkcji rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni, ale kolejne pełnometrażowe projekty trafiają do polskich kin.

Zaledwie w tym roku mogliśmy obejrzeć na wielkim ekranie Belle, Jujutsu Kaisen #0, oraz Dragon Ball Super: Super Hero. Okazuje się, że jeszcze tej jesieni sięgniemy po kolejną ciekawą kinówkę. Oficjalnie ogłoszono, że 4 listopada 2022 roku w Polsce zadebiutuje One Piece Film: Red. Informację tę przekazała sieć kin Helios.

 

 

 

Opis: Uta — najbardziej kochana piosenkarka Świata.Jej głos, który ukrywa jej prawdziwą tożsamość został opisany jako „Nie z tego świata!”. Po raz pierwszy pojawi się publicznie podczas koncertu na żywo. Podczas gdy miejsce koncertu wypełniają fani Uta – podekscytowani piraci, przyglądająca się wszystkiemu uważnie marynarka wojenna i Słomkowe Kapelusze prowadzone przez Luffy'ego, który po prostu przyszedł cieszyć się jej występem. Głos, na który czekał cały świat, zaraz zabrzmi jak nigdy dotychczas. Historia zaczyna się od szokująco – okazuje się, że Uta jest „córką Shanksa”.

Japońska premiera One Piece Film: Red odbyła się w sierpniu tego roku. Mimo iż informację o polskiej dystrybucji tej produkcji przekazała tylko sieć Helios, niedługo do akcji dołączą prawdopodobnie Multikino i Cinema City.

Planujecie wybrać się na seans nowego filmu anime ze świata One Piece?