Już niedługo na łamach Netfliksa zadebiutuje kontynuacja serii anime Pacific Rim: The Black. Po raz pierwszy na temat dalszych odcinków tego tytułu usłyszeliśmy w kwietniu zeszłego roku. Może to właśnie dlatego datę premiery drugiego sezonu wyznaczono na 19 kwietnia 2022 roku.

Informację tę przekazali sami przedstawiciele giganta streamingu. Do sieci trafiły także ujęcia pochodzące z nadciągających epizodów.

 

 

Pierwszy sezon serii anime Pacific Rim: The Black zadebiutował na Netfliksie dokładnie 4 marca 2021 roku, czyli niespełna miesiąc przed ogłoszeniem drugiej serii. Na tytuł ten złożyło się tylko siedem epizodów, więc zapowiedź drugiego sezonu z pewnością ucieszyła subskrybentów.

Opis: Dawno temu, kiedy kaiju wynurzały się z oceanu, wychodziły im naprzeciw gigantyczne roboty jaegery, skonstruowane do odpierania ich ataków. Jednak ten czas już minął. Australia uległa w końcu inwazji kaiju, co doprowadziło do ewakuacji całego kontynentu. Pozostawione samo sobie nastoletnie rodzeństwo — Taylor i Hayley – siada za sterami zdezelowanego jaegera, by odnaleźć zaginionych rodziców i przetrwać we wrogim świecie.

Nad tym projektem czuwają Craig Kyle, Greg Johnson i wytwórnia Legendary. Za animację odpowiada japońskie studio Polygon Pictures, które ma na swoim koncie takie projekty jak Rycerze Sidonii, czy filmy animowane Godzilla.

Czekacie na powrót Pacific Rim: The Black?

Tagi Anime Netflix