Szykuje się naprawdę ciekawy projekt dla fanów anime. Przedstawiciele studia ufotable (The Garden of Sinners, Fate/stay night: Heaven's Feel) zapowiedzieli film anime bazujący na grze visual novel "Mahoutsukai no Yoru" (Witch on the Holy Night).

Za wspomnianą produkcję odpowiada firma Type-Moon, a premiera na pecetach miała miejsce w kwietniu 2012 roku. Sprawdźcie poniżej teaser filmu anime.

 

 

 

Opis: Akcja tego tytułu została osadzona w latach 80-tych ubiegłego wieku. Sōjūrō Shizuki to nastoletnia uczennica, która przenosi się ze wsi do dużego miasta, gdzie spotyka wiedźmę Alice Kuonji i jej pomagierkę, Aoko Aozaki. Ta trójka postanawia zamieszkać razem w wielkiej rezydencji.

Studio ufotable jest znane z wysokiego poziomu animacji. To właśnie ta ekipa odpowiada za m. in. za Fate/stay night: Heaven's Feel i Kimetsu no Yaiba. Co ciekawe, studio już od pewnego czasu było zaangażowane również w samą grę. Kinoko Nasu (The Garden of Sinners, Fate) stworzył do niej scenariusz. Grafikami zajął się wówczas Hirokazu Koyama z firmy Type-Moon.

Niestety, film anime Witch on the Holy Night nie posiada jeszcze terminu premiery.

 

 

Tagi Anime Gry Filmy