Powraca jedna z najwyżej ocenianych serii anime ostatnich lat. Przedstawiciele firmy Warner Bros. Japan i japońskiego studia animacji BONES postanowili oficjalnie zapowiedzieć trzeci sezon serii anime Mob Psycho 100.

Udostępniony został także krótki teaser nowych odcinków, który znajdziecie poniżej.

 

 

Przy okazji potwierdzono, że zmianie nie ulegnie obsada aktorów głosowych, którzy pracowali przy poprzednich dwóch sezonach. Zmiana nastąpi jednak na stanowisku reżysera. Odpowiedzialny za wcześniejsze odcinki Yuzuru Tachikawa objął teraz stanowisko reżysera wykonawczego. Jego poprzednią pozycję przejął Takahiro Hasui (Bungo Stray Dogs, Sk8 the Infinity).

Podstawę do tego tytułu stanowi manga autorstwa rysownika o pseudonimie ONE. To właśnie on odpowiada także za inny światowy hit - One-Punch Man.

 

Mob Psycho 100 to historia nastoletniego Shigeo "Moba" Kageyamy, który posiada potężne moce psychiczne. Na co dzień jest bardzo opanowany i spokojny, ale gdy jego emocje sięgną 100% wówczas niemal dosłownie eksploduje (czasami nawet dosłownie). Kageyama pracuje w agencji Arataki Reigena, gdzie zajmuje się egzorcyzmami złych duchów i demonów.

Pierwszy sezon serii anime pojawił się w 2019 roku, a premiera drugiego przypadła na 2019 rok. Czekacie na powrót tego tytułu?

 

 

 

 

Tagi Anime Manga