Mamy naprawdę dobre wieści dla fanów młodych bohaterów. Podczas gdy piąty sezon serii anime Boku no Hero Academia powoli zbliża się do finału, światło dzienne ujrzały interesujące informacje.

Na łamach najnowszego numeru magazynu Weekly Shounen Jump została zamieszczona zapowiedź szóstego sezonu losów Deku i spółki.

asvasv

 

Niestety, termin premiery kolejnego sezonu jeszcze nie jest znany, ale jego nadejścia nie powinniśmy spodziewać się w pierwszej połowie przyszłego roku. Możemy być jednak pewni, że za powstanie kolejnych odcinków nadal będzie odpowiedzialne studio Bones, a przedstawione wydarzenia będą stanowiły adaptację dalszych rozdziałów mangi autorstwa Kouheia Horikoshiego. Ten japoński komiks wciąż się ukazuje, więc nie bądźcie zaskoczeni, jeśli w przyszłości zostanie zapowiedziany także siódmy sezon.

Przypominamy przy okazji, że na początku zeszłego miesiąca do japońskich kin wszedł film anime Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission. Termin wydania tej pozycji na nośnikach blu-ray i DVD nie został wyjawiony, ale prawdopodobnie nastąpi to wiosną, lub latem 2022 roku.