Styczeń to czas podsumowań. Temat ten dotyczy również świata kina i telewizji. Tym razem serwis TV Time podzielił się zestawieniem najpopularniejszych seriali 2022 roku.

Choć udostępnione rezultaty mogą niektórych z was zaskoczyć, okazuje się, że na pierwszym miejscu nie widnieje produkcja aktorska. Topowe miejsce za miniony rok przypadł serii anime One Piece, emitowanej na łamach japońskiej stacji Fuji TV.

 

 

Redakcja TV Line zarzeka się, że do przygotowania zestawienia wykorzystano statystyki pochodzące od milionów użytkowników. Niemniej, obecność Stranger Things zaledwie na drugim miejscu jest prawdziwym zaskoczeniem. Zwłaszcza, kiedy weźmiemy pod uwagę, jak ogromnym hitem był wydany kilka miesięcy temu czwarty sezon tej produkcji.

W topce znajdzie się także miejsce dla Grey's Anatomy, The Office, House of the Dragon i The Walking Dead.

 

 

Podane rezultaty oglądalności wróżą bardzo dobrze dla projektu Netfliksa. Przypominamy, że już od kilku lat trwają prace nad serialem aktorskim One Piece. Produkcja ta nie posiada jeszcze terminu premiery, ale w zeszłym roku światło dzienne ujrzały bardzo ciekawe zdjęcia z planu.

Podobnie, jak manga i seria anime, serial aktorski skupi się na grupie piratów, której przewodzi Monkey D. Luffy. Załoga Słomianych Kapeluszy wyruszy w wielką podróż, której celem będzie dopłynięcie na sam kraniec oceanu Grand Line, a tym samym opłynięcie całego świata i znalezienie legendarnego skarbu - One Piece.

Mieliście okazję sięgnąć po anime/mangę One Piece?