Mamy naprawdę dobre wieści dla fanów ogromnych robotów. Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia Crafts & Meister podzielili się dokładnym terminem premiery gry Gundam Breaker 4.

Właściciele PlayStation 5, PlayStation 4, Switch i PC będą mogli sięgnąć po tego RPG-a akcji już 29 sierpnia 2024 roku.

 

 

Stwórz własnego, niepokonanego Gundama w najnowszej odsłonie serii Gundam Breaker! W grze Gundam Breaker 4 stworzysz i spersonalizujesz swojego własnego, potężnego Gunplę, a następnie wystawisz go na próbę w wielu ekscytujących misjach bojowych.

ROZWAŁKA

W Gundam Breaker 4 możesz używać dwóch różnych broni jednocześnie, a także wyrywać wrogowi jego podzespoły, aby je następnie wkomponować do swojego arsenału. To twoje łupy i rób z nimi co tylko chcesz!

 

ROZBUDOWA

Aby stworzyć idealnego Gunplę, przebieraj pośród ponad 250 komponentów i łącz je w spójną całość. Możesz go też przyozdobić farbą, starzeniem i naklejkami, aby nadać mu wyjątkowy charakter, a następnie wyeksponować w nowym trybie dioramy. Dodatkowe tła oraz efekty specjalne sprawią, że stworzysz epickie, dynamiczne sceny, które aż chce się udostępnić online!

WALKA

Wystaw swojego unikatowego Gunplę na próbę, walcząc z wymagającymi przeciwnikami w trybie online lub dla pojedynczego gracza. Walcz ze znajomymi lub przeciwko nim oraz wybieraj nowe umiejętności, aby zdobyć przewagę i pokonać swoich wrogów!Wejdź w nową erę serii Gundam Breaker i przygotuj się na ROZWAŁKĘ, ROZBUDOWĘ I WALKĘ!

 

 

Tagi Gry Anime