Kolejna odsłona kultowej serii jRPG zmierza na pecety. Przedstawiciele firmy Square Enix i studia Applibot oficjalnie ogłosili, że gra Final Fantasy VII: Ever Crisis trafi już wkrótce na platformę Steam. Niestety, żaden dokładniejszy termin nie został jeszcze wyjawiony.

Gra Final Fantasy VII: Ever Crisis zadebiutowała pierwotnie na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Premiera miała miejsce 7 września 2023 roku.

 

 

Przeżyj jeszcze raz najbardziej pamiętne momenty z FFVII i przeżyj podróż młodego bohatera Sephirotha.

Poznaj zarówno klasyczne, jak i nowe historie ze świata FFVII, przedstawione w stylu retro w połączeniu z nowoczesną, pięknie renderowaną grafiką, łatwo dostępną w podróży. Połącz siły ze swoimi ulubionymi postaciami i dostosuj każdą z nich, dodając kultowy sprzęt i broń, aby pokonać potężnych przeciwników w trybie bitwy solo lub w trybie współpracy.

 

POZNAJ NOWE I ORYGINALNE HISTORIE Z WSZECHŚWIATA FINAL FANTASY VII

Odkryj nigdy wcześniej nieopowiedzianą historię młodego bohatera, Sephirotha. Spotkaj po drodze nowe postacie i wciel się w kultowych bohaterów, takich jak Cloud i Zack, w epickich fabułach oryginalnych FINAL FANTASY VII i CRISIS CORE -FINAL FANTASY VII- w odcinkach. FINAL FANTASY VII: Historia Cloud Strife, elitarnego agenta SOLDIER, który został najemnikiem. Cloud pomaga organizacji sprzeciwiającej się Shinrze: Avalanche, nieświadomy epickich konsekwencji, jakie go czekają. Po raz kolejny rozpoczyna się historia, która ukształtuje losy całego świata.

CRISIS CORE -FINAL FANTASY VII-: Historia Zacka Faira, obiecującego młodego agenta elitarnej jednostki wojskowej Shinra, SOLDIER. Akcja rozgrywa się siedem lat przed wydarzeniami z FFVII. Śledź opowieść o marzeniach i honorze Zacka oraz dziedzictwie, które łączy go z Cloud.

Akcja toczy się poprzez postacie o nowoczesnym, stylizowanym wyglądzie wielokąta, inspirowanym oryginalnym FFVII. Nawet ci, którzy mają styczność z FFVII po raz pierwszy, mogą cieszyć się tym rozległym światem w tej epickiej sadze, która zdefiniowała gry RPG dla graczy na całym świecie!

 

ZBUDUJ I DOSTOSUJ NAJLEPSZĄ IMPREZĘ

Stwórz drużynę złożoną ze swoich ulubionych postaci z tytułów z serii FFVII, takich jak Cloud, Tifa, Aerith, Zack i nie tylko! Ubierz ich w nowy sprzęt, unikalny dla FINAL FANTASY VII EVER CRISIS.

PRACUJ WSPÓLNIE Z PRZYJACIÓŁMI W BITWIE W KOOPERACJI

Poprowadź swoją grupę przyjaciół z całego świata w bitwie kooperacyjnej dla maksymalnie 3 członków, aby wspólnie pokonać potężnych bossów!

Tagi Gry