Koniec czekania – aktualizacja 24.20 Fortnite: Battle Royale sprowadza na Wyspę Sprzęt do Manewrów Przestrzennych (MP) i Włócznie Piorunów! Gracze mogą sprawdzić swoje mistrzostwo w posługiwaniu się sprzętem, niszcząc tytanowe cele.

Dodatkowo, na wyspę Fortnite przybył „Oddział do Zadań Specjalnych” ze strojem Erena Jaegera do odblokowania w przepustce bojowej oraz strojami Kapitana Leviego i Mikasy Ackermanna dostępnymi już teraz w sklepie z przedmiotami!

 

 

Atak z powietrza

Załóżcie Sprzęt do Manewrów Przestrzennych (MP) oraz zdobądźcie Włócznie Piorunów, które znajdziecie na ziemi, w skrzyniach i szafkach Korpusu Zwiadowczego. Po wyposażeniu sprzętu będziecie mogli przyczepiać się w powietrzu do różnych obiektów, by atakować znajdujących się poniżej przeciwników! Zaraz po ataku wbudowanymi ostrzami znów wystrzelicie w powietrze, by przyczepić się do czegoś innego… lub poszybować i zaatakować jeszcze raz. Aby uzyskać jeszcze bardziej wybuchowy atak złapcie za Włócznie Piorunów, czyli ręcznie wystrzeliwane rakiety do przebijania wzmocnionych budowli, które po zdetonowaniu ranią wrogów po obu stronach!

Strój Erana Jaegera odblokowany

Strój Eren Jaeger jest już odblokowany w karnecie bojowym! Ukończcie zadania Erena Jaegera w karnecie bojowym Sezonu 2 Rozdziału 4, by odblokować strój i inne przedmioty, ekran wczytywania, emotki i wiele więcej.

  • Pamiętaj, że do ukończenia zadań Erena Jaegera wymagany jest zakup karnetu bojowego Sezonu 2 Rozdziału 4.

 

Zbiera się Oddział do Zadań Specjalnych: Eren Jaeger nie jest sam. Do gry wskakuje również dwoje innych członków Oddziału do Zadań Specjalnych – Kapitan Levi i Mikasa Ackermann! W sklepie znajdziecie już ich stroje i nie tylko.

Więcej informacji znajdziecie na blogu Fortnite.