Latem zeszłego roku mieliśmy okazję wybrać się do kina na film anime Dragon Ball Super: Super Hero. Teraz przedstawiciele serwisu Crunchyroll postanowili zaskoczyć widzów z naszego kraju i... udostępnili tę produkcję w naszym rodzimym języku.

Niespodziewanie najnowsza kinówka Dragon Ball Super pojawiła się na łamach crunchyroll.com. Produkcja ta posiada nie tylko polskie napisy, ale nawet polski dubbing. Jest to zatem najprawdopodobniej ta sama wersja, która była obecna swego czasu na wielkim ekranie.

 

Opis: The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)? Zbliża się katastrofa. Czas się przebudzić, Super Herosie!

„Dragon Ball Super: Super Hero” powstał przy udziale i pełnym zaangażowaniu twórcy oryginalnego komiksu, Akiry Toriyamy. Ta żywa legenda mangi odpowiada za scenariusz i postacie nowego filmu.

Reżyserem filmu jest Tetsuro Kodama, a w wersji oryginalnej bohaterom głosów użyczyli Masako Nozawa (Son Goku, Son Gohan i Son Goten), Toshio Furukawa (Piccolo), Aya Hisakawa (Bulma), Ryō Horikawa (Vegeta), Mayumi Tanaka (Krillin), Takeshi Kusao (Trunks), Yūko Minaguchi (Videl), Yūko Minaguchi (Pan), Miyu Irino (Dr. Hedo), Hiroshi Kamiya (Gamma 1), Mamoru Miyano (Gamma 2), Volcano Ota (Magenta) i Ryota Takeuchi (Carmine).

vddv

 

Polscy fani anime żyją nadzieją, że udostępnienie streamingowej wersji tej kinówki na Crunchyrollu oznacza, iż serwis nareszcie zamierza zadebiutować na terenie naszego kraju. Niestety, takie plany istnieją już od dawna, a jednak nadal niemal wszystkie dostępne serie i filmy na Crunchyrollu nie posiadają polskich napisów. Gdyby sytuacja miała ulec zmianie, od razu się o tym dowiecie.