Pod koniec zeszłego miesiąca mieliśmy okazję zaprosić was na przyszłoroczne wydarzenie Anime Symphony. Ten koncert symfoniczny muzyki z anime odbędzie się 22 marca 2024 roku, w Krakowie.

Teraz mamy przyjemność poinformować, że organizatorzy rozpoczęli właśnie sprzedaż biletów. Można je znaleźć pod tym adresem internetowymDostępne są w dwóch rodzajach: klasyczne, przesyłane mailem po zakupie bilety, oraz Bilety Kolekcjonerskie. Te drugie wyróżniają się nie tylko formą (dostępne będą tylko fizyczne, wysłane pocztą lub kurierem po zakupie), ale i wyjątkową grafiką związaną z Ambasadorami… którą organizatorzy na razie utrzymują w tajemnicy.

bbb

 

 

Ponadto Anime Symphony pojawi się na konwencie Ryucon w Krakowie, odbywającym się w najbliższy weekend (15-16.07). W czasie konwentu będzie można odwiedzić stoisko informacyjne, spotkać się z Ambasadorami projektu (Kairi, Dorian Makbeth, Shappi, Wønder) czy wziąć udział w planowanym na konwentową niedzielę Q&A. Organizatorzy zapraszają również na koncert Wønder – w sobotę, o godzinie 15:00, na scenie głównej – podczas którego zdradzą też kilka istotnych informacji na temat projektu.

Anime Symphony to wyjątkowe połączenie muzyki symfonicznej i świata animacji z Kraju Kwitnącej Wiśni! Doskonała orkiestra, wspaniali wokaliści, znakomita oprawa graficzna - to wszystko pozwoli publiczności odbyć sentymentalną podróż poprzez ponadczasowe japońskie animacje. W repertuarze pojawią się zarówno klasyczne kompozycje, jak i utwory z nowszych serii anime. Wierzymy, że sukces jest sumą wspólnych działań, dlatego do współpracy i promocji wydarzenia zaprosiliśmy artystów, muzyków, organizacje, serwisy internetowe i konwenty. Sprzedaż biletów rusza niebawem, a my dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Wam niesamowite wrażenia w trakcie koncertu. Jesteśmy również pewni, że trafi on w gusta nie tylko fanów japońskiej animacji ale też miłośników muzyki i zapewni niezapomniane wrażenia.

  • Kto zagra: Orkiestra symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu (i goście) https://namyslowiacy.pl
  • Gdzie: Centrum Kongresowe ICE w Krakowie
  • Data: 22 marca 2024 roku
  • Wydarzenie na FB: LINK
  • Bilety: LINK

Do usłyszenia w Krakowie!