Zbliża się dodatek, o którym zrobiło się głośno już na początku tego roku. Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia CyberConnect2 podzielili się zapowiedzią nowego DLC do gry Dragon Ball Z: Kakarot.

Sprawdźcie na poniższym materiale, jak będzie prezentowało się rozszerzenie "The 23rd World Tournament", które przedstawi graczom 23. turniej Tenkaichi Budōkai.

 

 

Data premiery tego dodatku nie została jeszcze wyjawiona. Wiemy jednak, że wprowadzi on nie tylko nową planszę, Ground Battle, ale także nowe ataki i nowych przeciwników.

Ciesz się historią DRAGON BALL Z, pełną doniosłych wydarzeń i pogodnych misji pobocznych, wśród których znajdziesz nieznane dotąd fragmenty historii, po raz pierwszy wyjaśniające pewne palące kwestie opowieści DRAGON BALL! Tocz spektakularne starcia sagi DRAGON BALL Z z niespotykanym wręcz rozmachem. Walcz na rozległych polach, dewastując je atakami, i doznaj miażdżących konfrontacji z najbardziej ikonicznymi bossami fabuły (Raditzem, Frizerem, Cellem i innymi). Zdobywaj kolejne poziomy rozwoju dzięki mechanice RPG i sprostaj coraz to większym wyzwaniom! Nie ograniczaj się do walk wojownikami Z. Żyj ich życiem! Wędkuj, fruwaj, jedz, trenuj i wypracowuj sobie drogę przez sagi DRAGON BALL Z, zawierając przyjaźnie i budując inne relacje z olbrzymim gronem postaci DRAGON BALL.

Przeżyj raz jeszcze historię Son Goku i pozostałych wojowników Z w DRAGON BALL Z: KAKAROT! Poznaj świat DRAGON BALL Z poza legendarnymi starciami, walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Son Goku, Son Gohanem, Vegetą i pozostałymi. Odkrywaj nowe miejsca i przygody, biorąc udział w niesamowitej opowieści i tworząc potężną więź z bohaterami uniwersum DRAGON BALL Z.

Gra Dragon Ball Z: Kakarot jest dostępna na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC. Data premiery dodatku The 23rd World Tournament pozostaje nieznana.

 

Tagi Anime Gry