Jak zapewne wiecie, okres pandemii Koronawirusa nie był łaskawy dla konwentów mangi i anime, jak i dla każdego innego większego eventu. Przez ponad rok nie zorganizowano żadnego wydarzenia, na którym mogliby spotkać się fani japońskich animacji i kultury Dalekiego Wschodu. To się jednak już wkrótce zmieni.

Mamy przyjemność zaprosić was na tym razem wiosenną edycję konwentu m&a AnimeCon. Wiemy, że już pewnie przyzwyczailiście się do halloweenowych klimatów tego wydarzenia, ale po prostu nie możemy doczekać się, żeby się znowu z wami spotkać. Wiosna wydaje się bezpiecznym terminem, więc zobaczymy się na początku przyszłego roku.

sdv

 

Obecny plan zakłada, że wydarzenie AnimeCon Spring 2022 odbędzie się w kwietniu przyszłego roku.

  • Link do wydarzenia na FB: KLIK

Specjalnie dla was, przy współpracy z najlepszymi twórcami programu, przygotujemy mnóstwo konkursów, paneli dyskusyjnych i prelekcji. Nie zabraknie oczywiście również Konkursu Cosplay.

Miasto, do którego was zapraszamy to ponownie Poznań. Dodatkowe szczegóły na temat wiosennego AnimeConu będą sporadycznie pojawiały się na łamach facebookowego wydarzenia. Do zobaczenia już w kwietniu!