Do premiery nowych odcinków serii anime Bleach pozostał już niecały miesiąc. Oznacza to, że akcja promocyjna musi nabrać tempa i właśnie dlatego światło dzienne ujrzała kolejna zapowiedź tego wyczekiwanego tytułu.

Sprawdźcie poniżej, jak będzie prezentował się początek wielkiej wojny między Shinigami, a Quincy.

 

 

ierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek obejmuje rozdziały 481 - 686. Dowiedzieliśmy się r również, że emisja będzie prowadzona przez cały rok, co oznacza, że na nową serię złożą się 48 - 52 odcinki.

Za powstanie nowego sezonu ponownie odpowiedzialne jest studio Pierrot. Ogłoszono również, że nadciągające odcinki przedstawią wydarzenia z wszystkich pozostałych rozdziałów dzieła Tite Kubo. Co więcej, w niedawnym wywiadzie autor zdradził, że podesłał studiu pomysły, które zdecydował się usunąć z mangi. Oznacza to, że możemy ujrzeć nieco bardziej rozbudowane wątki, które wydawały się pominięte, lub zaniedbane w komiksowym pierwowzorze.

Data premiery seriia anime Bleach: Thousand-Year Blood War to 10 października 2022 roku. Co ciekawe, niedawno ogłoszono, że produkcja ta zawita także na platformę Disney+. Jednak na obecny moment nie wiadomo, jak informacja ta wpłynie na model dystrybucyjny.