Od finału czwartego sezonu serii anime Haikyuu!! minęły już niemal dwa lata. Fani tego siatkarskiego tytułu ze zniecierpliwieniem wyczekują potencjalnej zapowiedzi kolejnych odcinków - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mangowy pierwowzór dobiegł już końca.

Kilka tygodni temu pojawiły się plotki sugerujące, że piąty sezon serii anime tego tytułu zostanie zapowiedziany już w sierpniu. Tymczasem, bardzo ciekawy przeciek pojawił się na łamach serwisu Collabo Cafe. Przeczytamy tam, że w dniach 12 sierpnia - września dostępne będzie restauracyjne menu bazujące na "siatkarskim pojedynku Karasuno High vs. Nekoma High z piątego sezonu serii anime Haikyuu!!". Pojawiła się nawet oficjalna grafika, którą znajdziecie poniżej.

 

Mimo iż oficjalna zapowiedź nowych odcinków tej serii jeszcze nie padła, możemy spodziewać się jej w ciągu najbliższych dni.

Haikyuu!! to wysoko oceniana seria bazująca na mandze o tym samym tytule, za którą odpowiada Haruichi Furudate. Mangaka tworzył swoje dzieło w latach 2012 - 2020. To historia Shouyou Hinaty, który mimo niskiego wzrostu stara się zostać najlepszym siatkarze nie tylko swojego liceum, ale i na całym świecie. Animowaną wersję tego tytułu przygotowuje od lat studio Production I.G.

Kiedy tylko pojawią się nowe szczegóły na temat powrotu tej serii anime od razu je wam przekażemy.

Tagi Anime Manga