Fani mangi i anime One Piece zdają sobie sprawę, jak długa jest to historia. Są też świadomi, że wydany właśnie serial aktorski Netfliksa przedstawił zaledwie malutki fragment dzieła Eiichiro Ody.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że scenariusz drugiego sezonu serialu live-action One Piece jest już gotowy, chociaż gigant streamingu nie zamówił jeszcze dalszych przygód załogi Słomianych Kapeluszy. Tym razem przedstawiciele Tomorrow Studios postanowili podzielić się swoimi naprawdę ambitnymi planami odnośnie tej popularnej marki.

vddv

 

Redakcja serwisu Deadline miała okazję przeprowadzić rozmowę z Martym Adelsteinem i Becky Clements.

Podczas gdy Adelstein zażartował, że ich dzieło może dobić nawet do 12 sezonów, Clements podjęła ten temat z nieco realniejszej strony. Dowiedzieliśmy się, że już jakiś czas temu prowadzone były zażarte dyskusje z samym autorem, Eiichiro Odą, oraz przedstawicielami Netfliksa i japońskiego wydanictwa Shueisha. Tematem był drugi sezon serialu aktorskiego One Piece. Ponadto, producentka zdradziła, że w wstępnie zaczęto przyglądać się także sezonom od trzeciego do szóstego. Wygląda na to, że ekipa Luffy'ego pozostanie z nami na nieco dłużej.

 

„One Piece” to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na otwartym morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichiro Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak najpierw musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, który pozwoli mu przetrząsnąć każdą milę bezkresnych mórz, pozostawić w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzyć niebezpiecznych rywali, którzy czyhają na każdym kroku.

W rolach głównych występują: Iñaki Godoy jako Monkey D. Luffy, Mackenyu jako Roronoa Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero jako Usopp oraz Taz Skylar jako Sanji. „One Piece” to aktorski serial przygodowy o piratach stworzony we współpracy z wydawnictwem Shueisha oraz produkowany przez Tomorrow Studios i Netflix. Matt Owens i Steven Maeda pełnią role scenarzystów, producentów wykonawczych i showrunnerów. Producentami wykonawczymi są również Eiichiro Oda, Marty Adelstein i Becky Clements. W skład dotychczas ogłoszonej obsady wchodzą: Vincent Regan, Ilia Isorelýs Paulino, Morgan Davies, Aidan Scott, Langley Kirkwood, Jeff Ward, Celeste Loots, Alexander Maniatis, McKinley Belcher III, Craig Fairbrass, Steven Ward i Chioma Umeala.

Drugi sezon tej produkcji nie został jeszcze zapowiedziany.