Zbliża się chwila, na którą czekali, a jednocześnie obawiali się fani z całego świata. Przedstawiciele Netfliksa oficjalnie ogłosili, że serial aktorski One Piece, bazujący na popularnej mandze autorstwa Eiichiro Ody, zadebiutuje na łamach platformy jeszcze w 2023 roku.

Chociaż żaden dokładniejszy termin jeszcze nie padł, sama wzmianka o tegorocznym seansie to naprawdę coś wielkiego. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że po raz pierwszy na temat tej produkcji usłyszeliśmy w 2016 roku. Gigant streamingu podzielił się także nowymi grafikami promującymi ten tytuł. Widzowie mogą ujrzeć głównych bohaterów w pełnych strojach.

 

Dodatkowo, własny plakat otrzymał kapitan, czyli Monkey D. Luffy. W tej roli wystąpi Inaki Godoy.

 

Reszta kluczowej obsady: Mackenyu zagra Roronoa Zoro, Emily Rudd zagra Nami, Jacob Romero Gibson zagra Usoppa, Taz Skylar zagra Sanjiego.

Pierwszy odcinek sezonu, na który złoży się dziesięć epizodów, będzie nosił tytuł Romance Dawn. Jest to również tytuł pierwszego tomu mangi One Piece, oraz tytuł krótkiej historii one-shot, która ukazała się jeszcze przed premierą mangi One Piece. Eiichiro Oda stworzył Romance Dawn w 1996 roku, rok przed premierą pierwszego rozdziału przygód Słomianych Kapeluszy. Scenariusz do pierwszego epizodu serialu aktorskiego przygotowali Matt Owens i Steven Maeda.

Podobnie, jak manga i seria anime, wspomniany projekt skupi się na grupie piratów, której przewodzi Monkey D. Luffy. Załoga Słomianych Kapeluszy wyruszy w wielką podróż, której celem będzie dopłynięcie na sam kraniec oceanu Grand Line, a tym samym opłynięcie całego świata i znalezienie legendarnego skarbu - One Piece.

Serial zadebiutuje na Netfliksie w 2023 roku.